Firma BerryMix jest dostawcą świeżych warzyw i owoców już od wielu lat. Od roku 2002 zajmujemy się handlem hurtowym warzyw i owoców. Nasi doświadczeni pracownicy służą radą i pomocą wyborze w towarów. Cały czas się rozwijamy. Całe magazynowanie odbywa się w kontrolowanych warunkach. 

Działalność handlowa naszej firmy obejmuje skup oraz sprzedaż m.in. warzyw i owoców. BerryMix to, ciągle rozwijająca się oferta i podwyższanie standardu pracy. Najbardziej zależy nam na samodoskonaleniu i przygotowywaniu oferty dostosowanej do potrzeb rynkowych naszych klientów. Jesteśmy w stanie dostosować się do oczekiwań kontrahentów, z którymi współpracujemy.

Uwielbiamy wyzwania, ponieważ mamy świadomość tego, że jesteśmy w stanie im sprostać. Rynek warzyw i owoców jest naszą codzienną pracą i pasją. Cieszy nas, gdy kontrahenci są zadowoleniem z jakości towaru, który im dostarczamy. Uważamy, że produkty, które oferujemy są jednymi z najlepszych na rynku pod względem jakości.

Współpraca z sprawdzonymi partnerami pozwala nam krok po kroku realizować nasze plany rozwojowe.

Zdobywamy niezbędne doświadczenie, które potrzebne jest w tej branży, jak w żadnej innej. Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy z Państwem zrealizujemy wszystkie wspólne cele i osiągniemy sukcesy zawodowe, których Państwu i sobie życzymy.

Naszym podstawowym celem działalności jest sprzedaż warzyw i owoców najwyższej jakości. Skupujemy jedyne produkty, co do których mamy pewność, że spełnią oczekiwania naszych kontrahentów.

Nie szukamy oszczędności na jakości, bo jest ona dla nas najważniejsza. 

Świadczymy również pełen zakres przechowywania oraz transportu owoców i warzyw na terenie kraju. Zapewniamy optymalne warunki przewozu oraz składowania, co pozwala zachować maksymalny termin przydatności Państwa produktów.